EBS zapewni Ci komfort
w każdym wymiarze
W przyjazny i kompetentny sposób zadbamy o Twoje potrzeby.
Dokumentacja techniczna
Tu znajdziesz wszystkie potrzebne Ci pliki i dokumenty. Począwszy od wielojęzycznych instrukcji, przez certyfikaty, karty produktowe i deklaracje zgodności do dedykowanego aktualnego oprogramowania.
Więcej
Smart Academy
Nasza akademia to nie tylko blog z interesującymi artykułami dotyczącymi trendów i kierunków rozwoju security, ale również webinary, z których warto czerpać potrzebną w Twoim biznesie wiedzę.
Więcej
Dział wsparcia technicznego

Jeżeli natrafisz na jakikolwiek problem natury technicznej skontaktuj się niezwłocznie z naszymi ekspertami pod numerem:
+48 22 518 84 77

Oni poprowadzą Cię krok po kroku i w przystępny sposób wyjaśnią wszelkie napotkane zawiłości.

Możesz też skontaktować się z nimi pisemnie, wysyłając maila pod adres:
support@ebssmart.com

Jeśli wyślesz zapytanie w naszych godzinach pracy, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 odpowiemy Ci w ciągu 24h godzin.

Przedsprzedażowe i posprzedażowe wsparcie Klienta
Masz do nas pytanie? Pisz, a my odpowiemy na nie tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Jeśli nasz dział nie będzie w stanie udzielić Ci kompetentnej odpowiedzi, przekażemy Twój kontakt do odpowiedniego zespołu, który niezwłocznie zajmie się nurtującym Cię problemem.
Wypełnij formularz
Menedżerowie sprzedaży
Polska i świat | Dyrektor sprzedaży
Szymon Siodłowski
pl
en
es
it
ssiodlowski@ebssmart.com
Polska Północ | Menedżer sprzedaży
Krzysztof Kołtun
pl
en
kkoltun@ebssmart.com
+48 507 019 213
Polska Południe | Menedżer sprzedaży
Piotr Smuniewski
pl
en
psmuniewski@ebssmart.com
+48 735 208 657
Serwis produktowy

W przypadku konieczności reklamacji lub naprawy pogwarancyjnej naszych urządzeń prosimy o kontakt z dedykowanym serwisem w naszym zakładzie produkcyjnym w Ełku:

tel. +48 733 110 464
ul. Okrężna 1 B, 19-300 Ełk

(godziny pracy 07.00 – 15.00)

Pamiętaj, na wszystkie urządzenia EBS obowiązuje 24 – miesięczna gwarancja.
Przeczytaj jej warunki.

Formularz kontaktowy
Pisz, a my odpowiemy na nie tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez EBS zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
    Zapisz na newsletter