Jesteśmy zawsze
na czasie
Reprezentując branżę z dziedziny nowoczesnych technologii naturalnie podążamy za najnowszymi trendami i nowinkami na światowych rynkach. Stale podejmujemy nowe wyzwania pragnąc dostarczyć naszym klientom satysfakcjonujące ich rozwiązania.
Trendy
Uznaliśmy, że chcąc sprostać wymaganiom dzisiejszego biznesu nie możemy oferować Ci portfolio wyłącznie opartego na rozwiązaniach hardwarowo-softwarowych. Chcąc zapewnić bezpieczną i rzetelną współpracę stworzyliśmy poza ofertą produktową cały wachlarz usług proklienckich. Ich zadaniem jest opieka nad klientem od momentu podejmowania decyzji zakupowej, poprzez wdrożenie rozwiązania, aż po stałe wsparcie posprzedażowe.
Nasze cykliczne konferencje, w ostatnich latach organizowane na skalę międzynarodową cieszą się ogromną popularnością wśród klientów EBS. Zwyczajowo zapraszamy do dyskusji ekspertów z rynku security, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. W naszych spotkaniach uczestniczą również kluczowi klienci, przybliżając szerokiemu audytorium swoje doświadczenia z rozwiązaniami EBS na lokalnych rynkach. Poza konferencjami EBS organizuje również lokalne eventy oraz spotkania pod hasłem EBS Smart Academy. Aby ułatwić dostępność większej publiczności oferujemy webinaria, na których wyjaśniamy aspekty techniczne i pomysły na rozwój własnego biznesu.
Kobiety w branży security stanowią niewielki procent. Mimo, że żyjemy w XXI w. rola kobiet w biznesie nie przeszła ogromnej metamorsfozy. EBS w swoich działaniach uznaje rolę kobiet jako kluczową.
Connected World i Smart Home Security Systems to tematy, którym w naszej pracy poświęcamy gros uwagi. To kierunki, w których zmierza dzisiejsza branża security. Nasze rozwiązania są przygotowywane z ich wykorzystaniem.
Zważywszy na fakt, że jesteśmy firmą technologiczną, przygotowujemy w taki sposób naszą komunikację marketingową, aby była czytelna nie tylko dla osób z technicznym wykształceniem. Chcąc pozostać innowacyjni, stosujemy też odmienny od standardów branżowych przekaz. Kierujemy się zasadą, że w biznesie poza niekwestionowaną jakością rozwiązań i usług, indywidualnym podejściem do klienta, równie ważną rolę emocje towarzyszące kontaktom międzyludzkim.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom dzisiejszego biznesu

oferujemy dostęp do najnowszej wiedzy bazującej na doświadczeniu naszych partnerów z całego świata. Uczestnicząc we wszystkich najważniejszych wydarzeniach branżowych jesteśmy w stanie śledzić najnowsze trendy, a także spełniać indywidualne potrzeby naszych klientów w różnych częściach globu.