Dom i biznes – Klient końcowy
Spokój ducha
bez zbędnych komplikacji
Poczuj się bezpiecznie w Twoim domu i / lub firmie bez myślenia o comiesięcznych kosztach i trudnościach.
Bądź bezpieczny
Masz zapewniony monitoring 24/7
Bądź nowoczesny
Gwarancja sprawdzonych, najnowszych rozwiązań
Poczuj się komfortowo
Zabezpieczymy Twoją prywatność
Zaoszczędź
Zapewnimy Ci obniżenie kosztów ochrony
Dla Twojego domu

Pozostaw nam kwestię bezpieczeństwa Twojego domu i nie zawracaj sobie tym głowy. Nasze proste i uniwersalne rozwiązanie pozwala łatwo i niedrogo zmodernizować funkcjonujący już u Ciebie system alarmowy starszej generacji. Spraw sobie przyjemność monitorowania i kontrolowania bezpieczeństwa Twojego domu za pomocą smartfona, obniżając przy tym znacznie miesięczne rachunki za bezpodstawne wzywanie agencji ochrony.

Dla Twojego biznesu

Zabezpiecz swoją firmę przed włamaniami. Kiedy nadejdzie era 4G, miliony starych systemów alarmowych przestaną działać, ponieważ sieci 3G zostaną wyłączone. Nasze proste rozwiązanie aktualizuje istniejący system, dzięki czemu możesz skupić się na biznesie, bez potrzeby rozmyślania na tematy bezpieczeństwa. Miej zatem oko na swoją firmę z dowolnego miejsca na ziemi. Pamiętaj: decydując się na wykorzystanie naszych komunikatorów zyskujesz na komforcie i oszczędzasz.

Aplikacja
Intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja mobilna, dzięki której możesz sterować swoim systemem alarmowym gdziekolwiek przebywasz.
Get it on Google Play Downlaod on the App Store