Dla Klientów B2B
Prosta i szybka instalacja oraz zdalna diagnostyka
kluczem do Twojego sukcesu
Jeśli jesteś właścicielem lub osobą zarządzającą agencją ochrony, dystrybutorem sprzętu zabezpieczeń, instalatorem lub zajmujesz się sprzedażą na rynku security, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.
Menedżerowie sprzedaży Dystrybutorzy
Agencja ochrony
EBS współpracuje z największymi agencjami ochrony na świecie. Przekonaj się sam.
Dystrybutor
Mamy rozległą sieć dystrybutorów w ponad 50 krajach i na 5 kontynentach.
Instalator
Każdy instalator naszych rozwiązań ma do dyspozycji pełen pakiet potrzebnych narzędzi.
Handlowiec
Jeśli jesteś handlowcem nie musisz się martwić, że nasze produkty są zbyt skomplikowane.
Współpracując z EBS możesz liczyć na zmniejszenie własnych kosztów dzięki sprawnej i prostej instalacji naszych rozwiązań oraz zdalnej diagnostyce.

Nie musisz się już martwić, że Twój instalator spędzi na obiekcie wiele godzin. Dzięki zastosowaniu QR kodów i klarownym filmom instruktażowym, dostępnym w wielu językach, instalacja komunikatorów jest naprawdę łatwa i szybka.

Oferujemy Ci również liczne szkolenia, webinary, konferencje, branżowe spotkania networkingowe, jak i również artykuły na blogu, dzięki którym Twój zespół zdobędzie know-how nie tylko dotyczący aspektów technicznych naszych rozwiązań, ale również wiedzę bazującą na wieloletnim doświadczeniu i obecności na międzynarodowym rynku security.

Jako uzupełnienie tej oferty masz do dyspozycji całe portfolio usług:
Zobacz usługi

Chcąc zostać naszym partnerem skontaktuj się z wybranym menedżerem sprzedaży:
Menedżerowie sprzedaży

Tu znajdziesz wykaz wszystkich dotychczasowych partnerów EBS:
Partner Map
EBS współpracuje z licznymi dystrybutorami sprzętu zabezpieczeń na całym świecie. Chcąc dołączyć do tego zacnego grona skontaktuj się ze swoim menedżerem sprzedaży.

Poza całą gamą rozwiązań dedykowanych do lokalnych rynków możemy zaoferować Ci dostęp do naszej bazy wiedzy, zaprosić do udziału we wszystkich możliwych szkoleniach, konferencjach i ważnych wydarzeniach branżowych, jak również przedstawić pełne portfolio usług.

Zobacz usługi
Jako instalator masz u nas do dyspozycji całe portfolio potrzebnych Ci do pracy narzędzi, Strefę wiedzy w postaci plików do pobrania (instrukcji skróconych i rozbudowanych, certyfikatów, filmów instruktażowych, katalogu technicznego).
Strefa WiedzyOprogramowanie

Poza dokumentacją techniczną i materiałami wideo mamy dla Ciebie ofertę szkoleń i webinarów w wielu językach.

Nasz system QR kodów ułatwi Ci instalację każdego komunikatora lub systemu alarmowego w bardzo krótkim czasie.

Zawsze też zapewniamy Ci czynne całodobowo, 7 dni w tygodniu wsparcie techniczne, które w przyjazny i co ważne kompetentny sposób wyjaśni w najbardziej odpowiadającym Ci języku, jak pokonać napotkane ewentualnie trudności.

Wsparcie techniczne
Zdając sobie sprawę ze złożoności naszych rozwiązań przygotowaliśmy wsparcie z myślą o Tobie.

Wychodząc zatem naprzeciw Twoim oczekiwaniom przygotowaliśmy niektóre rozwiązania, czego przykładem jest system AVA PRO Easy Install, w taki sposób, by jego instalacja w trakcie wizyty handlowej u klienta nie stanowiła dla Ciebie najmniejszego problemu.

W tym celu mamy dla Ciebie czytelny w przekazie film instruktażowy oraz przejrzystą i prostą instrukcję.

Służymy Ci również pomocą w dostarczaniu potrzebnej wiedzy nie tylko technicznej, ale i handlowej, opartej na długoletnim doświadczeniu na rynkach międzynarodowych.

W tym celu organizujemy cykliczne szkolenia, webinary, konferencje i inne ważne wydarzenia branżowe, na które czuj się już dziś serdecznie zaproszony.

Do Twojej dyspozycji jest również szeroko pojęte wsparcie w postaci zespołu ekspertów technicznych i Działu obsługi klienta.

Wsparcie techniczne
Działu obsługi klienta


EBS Config 2.0
Intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja dla instalatora, dostępna w dwóch bliźniaczych wersjach: desktopowej i mobilnej.
Get it on Google Play Narządzia na PC