Poznaj EBS
z bliska
Mamy ogromną satysfakcję, że dzięki swojemu ponad 33-letniemu doświadczeniu i obecności na większości kluczowych rynków security na świecie możemy oferować Ci nasze rozwiązania i wiedzę podążając za światowymi trendami.
33+
lat doświadczenia
3 mln
urządzeń na całym świecie
100%
profesjonalizmu i zaangażowania
Decydując się na współpracę z EBS możesz oczekiwać najwyższej jakości produktów
zaufanego partnera o stabilnej pozycji rynkowej, z własnym działem R&D i zakładem produkcyjnym w Ełku oraz obsługi przez wykwalifikowany zespół ekspertów, posługujący się wieloma językami.

Nasza firma zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa nie tylko poprzez gotowe portfolio rozwiązań, ale również dla Twojego biznesu, gwarantując Ci rzetelną obsługę, korzystne warunki handlowe, profesjonalną opiekę kompetentnego grona fachowców oraz zaplecze w postaci know-how.

Z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy nie tylko całe ekosystemy rozwiązań biznesowych, ale również całą gamę usług, tzw. client service.

EBS od lat współpracuje z największymi agencjami ochrony, dystrybutorami i instytucjami rządowymi na całym świecie. Jako pierwsza na świecie stworzyła rozwiązanie do zdalnego monitorowania pracowników ochrony w czasie rzeczywistym, tzw. worker monitoring.

Od stycznia 2023 roku EBS został przejęty przez Alarm.com, wiodącego globalnego dostawcę inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa dla domu i biznesu, amerykański koncern notowany na Wall Street. Więcej

Zobacz naszą fabrykę.

Zespół
Nasz zespół stanowią ludzie z pasją, wiedzą i pełni zaangażowania oraz entuzjazmu do działania.
Na czele firmy, piastując rolę CEO (Chief Executive Officer) stoi jeden z założycieli firmy EBS, Krzysztof Stalewski, wizjoner, pasjonat i jednocześnie osoba łącząca wiedzę techniczną z potrzebami dzisiejszego rynku security, zmierzającymi w kierunku connected world i smart home.
Stanowisko CTO (Chief Technology Officer) obejmuje Piotr Blaszczyk, wieloletni szef działu R&D, człowiek o ogromnej wiedzy, poszukujący wciąż coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań dla rynku zabezpieczeń zgodnie z potrzebami naszych klientów z różnych stron świata. Przez lata współpracy z EBS zgromadził na pokładzie firmy grono wyspecjalizowanych i oddanych swojej misji ekspertów.
Gdzie jesteśmy
Masz do nas pytanie?
Pisz, a my odpowiemy na nie tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, podanych w powyższym formularzu, przez EBS zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE z 4.5.2016 r. L 119, str. 1), w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zostały przeze mnie podane dobrowolnie i znam przysługujące mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody.
    Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
    Zapisz na newsletter