EBS Smart Academy
Idealne partnerstwo EBS i TELE2

EBS i TELE2 połączyły obecnie swoje siły, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania z wykorzystaniem inteligentnych komunikatorów, systemów alarmowych, a także monitoringu online pracowników.

Partnerstwo naszych firm umożliwia bezpieczne i kompleksowe usługi na całym świecie dzięki wdrożeniu systemu IoT, takiego jak Connectivity Management Platform 2CONTROL (Cisco IoT Control Center).

Biorąc pod uwagę ogromne kompetencje i sukces TELE2 oraz liczne doświadczenia zebrane przez ostatnie dekady w branży security przez EBS, można powiedzieć, że nasze wspólne możliwości są nieograniczone. Dzięki temu klienci będą mogli w jednym miejscu zaspokoić wszystkie swoje potrzeby związane z branżą zabezpieczeń.

TELE2 jest wpływową firmą w branży telekomunikacyjnej od trzech dekad. Dzięki jej zasługom miliony osób mają możliwość korzystać z nieograniczonej łączności w przystępnej cenie. Swoimi działaniami udowodnili, że posiadają najbardziej niezawodne sieci oraz infrastrukturę dla klienta końcowego, a także zainwestowali w poprawę poziomu usług dla klienta poprzez oferowanie kombinacji możliwości, począwszy od telefonii komórkowej i stacjonarnej po sieci i usługi w chmurze wraz z rozwiązaniami bezpieczeństwa.

Kliknij na link, by zobaczyć więcej