EBS Smart Academy
EBS częścią światowego lidera smart home i business security – Alarm.com 

Firma EBS po 33 latach sukcesów w branży security trafia pod skrzydła światowego lidera interaktywnych rozwiązań w branży ochrony – Alarm.com. 

Alarm.com to amerykańska spółka giełdowa, która została założona w 2000 roku. Jej oparta na chmurze platforma dostarcza szereg połączonych rozwiązań, na których polega ponad 9,1 miliona domów i firm na całym świecie, aby zarządzać, kontrolować i zabezpieczać swoje nieruchomości z dowolnego miejsca. Platforma Alarm.com integruje się ze stale rosnącą różnorodnością urządzeń Internetu rzeczy (IoT) za pośrednictwem aplikacji i interfejsów, które zapewniają inteligentne zabezpieczenia, usługę wideo, kontrolę dostępu, automatyzację, zarządzanie energią i rozwiązania wellness. Podobnie jak EBS, technologia Alarm.com jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem rosnącej sieci tysięcy profesjonalnych, niezależnych dostawców usług na całym świecie. Akcje firmy są notowane na Wall Street (NASDAQ), posługując się symbolem ALRM. 

Przejęcie przez Alarm.com otwiera przed EBS wiele możliwości. Jako część rodziny Alarm.com, EBS zyska dostęp do solidnej globalnej sieci, innowacyjnych badań i szerokiego portfolio inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa dla domu i biznesu.  

EBS będzie nadal działać niezależnie, a obecny zespół zarządzający będzie kierować firmą z siedziby głównej w Warszawie i rozwinie zakład produkcyjny w Ełku, znany z najnowocześniejszych możliwości produkcyjnych. 

 
Jesteśmy przekonani, że wspólne działania EBS i Alarm.com doprowadzą do dalszego rozwoju obu marek i ich portfolio.