EBS Smart Academy
Active View – nowa spółka w grupie EBS

Z przyjemnością informujemy że Grupa Sevenways i Grupa EBS łączą siły, aby przyspieszyć rozwój swoich eco-systemów w obszarze rozwiązań Lone Worker Monitoring Systems
i Professional Guard Tour Systems. Nowa powołana spółka Active View Sp. z o.o. umożliwi połączenie wieloletnich doświadczeń i wiedzy ekspertów obu firm, co w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy zaowocuje:

  • zwielokrotnionymi nakładami na rozwój platformy do monitorowania i zarządzania pracownikami pracującymi w terenie,
  • nowymi możliwościami analitycznymi i raportowymi dotychczasowego rozwiązania,
  • dalszym podnoszeniem cyberbezpieczeństwa eco-systemu ActiveView
  • dynamicznym rozwojem specjalizowanych urządzeń końcowych, w tym dalszą ewolucją aplikacji mobilnych.

Powołanie nowej spółki nie spowoduje zmian w obecnie prowadzonej współpracy z Partnerami i Klientami Sevenways i EBS. Obie firmy zakładają, iż ich strategiczna współpraca w ww. obszarze przyniesie dodatkowe synergie polegające na lepszej penetracji rynku ochrony, w tym przyspieszony rozwój geograficzny biznesu. W opinii obu Interesariuszy, nowe wspólne przedsięwzięcie powinno również umożliwić ich Partnerom, jak i Klientom wejście w nowe segmenty rynku.

Już dzisiaj rozwiązania Grupy EBS w obszarze Lone Worker Monitoring Systems i Professional Guard Tour Systems należą do pierwszej 10 najpopularniejszych eco-systemów w branży ochrony na świecie (wg. IHS). Współpraca z Grupą Sevenways nie tylko wzmocni pozycję obu firm na tym rynku, ale pozwoli także ich partnerom i klientom na przyspieszenie dynamiki rozwoju ich biznesu, lepszą retencję klientów, zwiększenie bezpieczeństwa osób pracujących w terenie oraz stałe podnoszenie efektywności świadczonych usług.

Sevenways: www.sevenways.eu

EBS:  www.ebssmart.com