EBS Smart Academy
Co przynosi nam najnowszy inteligentny komunikator EBS, LX400?

W ciągu 3 dekad istnienia EBS, nauczyliśmy się słuchać potrzeb naszych klientów z różnych stron globu. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym pędzącym świecie czas stanowi jedną z najważniejszych wartości, dlatego wychodząc naprzeciw tej potrzebie połączyliśmy zalety naszych urządzeń, tworząc rozwiązanie w postaci LX400. Ten inteligentny komunikator, łącząc w sobie cechy ekonomicznego nadajnika, jakim jest LX z zaawansowanym EPX’em, tworzy unikatowy komunikator dla rynku residential oraz smal business’u.

Podobnie jak ceniony na rynku EPX400, nadajnik LX400 zapewnia zdalną konfigurację i diagnostykę, dzięki czemu firma ochrony zyskuje znacznie na czasie. Z analiz rynkowych, jakie przeprowadziliśmy wynika bowiem, że jednym z największych kosztów w obsłudze posprzedażowej, stanowią dojazdy do klienta, które w tym przypadku są zbędne.

Dzięki funkcjonalności downloadingu instalator jest w stanie zdiagnozować i naprawić dowolny problem bez konieczności ruszania się z miejsca. 

Dziewięć wejść daje możliwość rozbudowy istniejącego systemu alarmowego o dodatkowe czujki, jak np. czujka zalania, dymu, detekcji gazu, przemieszczenia i wiele innych, co wzbogaca ofertę handlową agencji ochrony.

Wejścia, pamiętajmy jednak, mają też szersze zastosowanie, można je bowiem wykorzystać do informowania o incydentach na obiekcie, które nie są przesyłane w zdarzeniach z centrali alarmowej. Dla przykładu obca centrala za pomocą wyjścia może informować o awarii systemu, która poprzez nasz komunikator LX400 przychodzi w formie naruszenia wejścia do stacji monitorowania.

LX400 jest wyposażony w modem sieci 4G, ale w miejscach, gdzie technologia LTE jest dopiero w fazie rozwoju lub mało stabilna, gwarancją łączności jest automatyczne przełączenie się tego komunikatora na sieć 2G. Efektem tego działania jest zapewnienie ciągłości pracy.

Wyżej opisane funkcjonalności to tylko kropla w morzu nieskończonych możliwości, jakie oferuje to rozwiązanie.

Chcąc poznać więcej szczegółów, skontaktuj się ze swoim Opiekunem handlowym: https://ebssmart.com/wsparcie/